NOVINKA

  • Nový baliaci stroj CRIMA umožňuje pracovať v horizontálnej, alebo vertikálnej polohe s možnosťou regulácie rôznych stupňou náklonu. 

 

Dobrý starý papier na pečenie je minulosťou.


Optimálne vyformovaný spodok pekárskych výrobkov a kvalita pečenia sú znakom použitia teflonových výrobkov. Priedušné podložky a PTFE látky z teflonu sú práve vhodné pre vozíkové pece. Pekárenský výrobok sa pečie rovnomernejšie než na plechu a doba pečenia je kratšia, nakoľko odpadá čas na ohrev plechu.

 

Tkanivo je odolné voči zásadám a samozrejme je vhodné na výrobu potravín. Použitie stabilných rámov je jednoduché: sú ľahké, vo vozíkoch je ich možné jednoducho poskladať na seba a ľahko sa čistia. Dokonca i výmena podložiek je veľmi jednoduchá.

 

Jednu podložku je možné použiť viac než 3000-krát. Všetky podložky aj podložky na bagety sú dodávané vo všetkých DIN veľkostiach. Výroba podložiek na mieru je možná na požiadavku.

 

Tkanivové podložky a fólie z teflonu existujú v rôznych prevedeniach, každá od 0,08 mm, 0,13 mm a 0,25 mm: ako štandardná univerzálna fólia, antistatická fólia proti prachu a nakopeniu múky a ako protišmyková fólia s jednou silikónovou/PTFE stranou, ktorá má aj pri zosýpaní silnú priľnavosť na plech.

 

PTFE-skloteflonové tkaniny spĺňajú požiadavky BGA a PDA U. S. usmernenia pre styk s potravinami.


NEAPACK

 

Vykonávame odborný servis baliacich strojov NEAPACK

  • NP2000
  • NP30
  • NP500
  • NP1500 mapac